geeft een meldig overbodige tag o.d., zoals hier te zien.
Wat moet het zijn om te voorkomen dat die doorsteekjes blauw gemarkeerd worden.
Een ander punt is het niet fietsbaar zijn van " Generic path ".
Ik heb nogal wat paden zo getagt omdat er geen borden bijstaan en er wel gefietst kan worden.
Of moet er nog iets veranderen aan " Bicycle tags on OSM " wat overigens een fantasties hulpmiddel is.
maar ja… voor bromfietsdoorsteektjes is er voor gekozen om die een highway=cycleway en een bicycle=no te geven en dan gaat het fout. Denk dat Ligfietser het wel snel aangepast zal hebben.
Bij het bedenken van de tag voor “Generic path” (highway=path) zijn er een aantal dingen mis gegaan. Ondanks het feit dat er toen al op gewezen werd dat het een probleem zou worden.
Volgens de bedenkers van de tag zou je standaard met alle niet gemotoriseerde voertuigen op ieder “Generic path” mogen komen, tenzij er beperkingen getagged zijn. In de praktijk word “Generic path” zonder beperkingen echter heel veel gebuikt voor onverharde voetpaden. Ga je een fietskaart of een fietsrouter maken, dan kun je fietsers dus beter alleen over die “Generic paths” sturen die ook getagged zijn met bicycle=yes.
bicycle=yes wil zeggen dat je er mag en kunt fietsen. Als er geen verbodsborden, fietshekjes, hoge stoepranden of andere fysieke belemmeringen in de weg zitten, dan mag je er fietsen. Dus zeker taggen zo.
Je mag immers een trottoir/ voetpad rijdend kruizen, zowel op de fiets met de brommer motor auto.
Hier staan dan wel autowerende paaltjes. breedtewering, de overige vervoersvormen mogen/kunnen er gewoon overheen.
Daarom vroeg ik laatst ook zone 30 op een highway=path.