Вчора переніс класифікацію до FreeMind. Відразу виникло кілька питань. Чому починаємо з автомагістралей?
На мою думку, треба починати алгоритм з trunk — це основні «опорні» дороги. Автомагістраль це той самий trunk, але з певними відмінностями. Той самий motorroad=yes ми додаємо до trunk або до primary. І ще кілька зауважень. Спробую сьогодні намалювати блок-схему в Dia, (так щоб все вмістилось на аркуш паперу)
Починаємо з того, що можна легко та однозначно класифікувати за якоюсь однією чіткою ознакою. Тому спочатку йдуть автомагістралі, велодоріжки, житлові зони. Бо там достатньо наявності знаків.
Бо втрачається логіка роботи блок-схеми. Суть у тому, що будь-яка людина, відповідаючи сама собі на питання в схемі, однозначно отримує вірне значення тегу highway. Без розмірковувань “там грунтовка, значить track. Але ж це дорога до сусіднього села. Значить tertialy. Ні, може unclassified.” або “це вулиця з житловими будинками, там люди живуть, напишу living_street”.
А у вас у першому ж бублі незрозуміло, куди ж йти після “ні”: за верхньою лінією чи за нижньою. І що робити у випадку, якщо на питання “Стежка, прохід можливий лише пішки?” відповідь “ні”. ?
І що робити з Автомагістраллю після відповіді “ні”? Писати trank чи не писати, а йти вниз до іншого бубля?
У мене по обох схемах зауваження. Ось це питання: “Дорогою можна проїхати звичайним легковим автомобілем?” неправильне. Чи можна позашляховик вважати “звичайним автомобілем”? А якщо ні, то в нас получиться мапити як track погані unclassified.
Для unclassified має бути питання щось на кшталт “чи можна цією дорогою дістатися певного пункту, тобто, чи належить вона до з’єднувальної мережі”.
Я може знайду трохи часу виправити вже згадані неоднозначності.
Как лучше обозначить дорогу, какие теги добавить?
Дорога в Ровенской области: Т-18-21 Т-18 Дороги в Ровенской обл
Был в Почаеве и возвращаясь обратно думал сократить путь до дороги Киев-Чоп: от Онишковцов (тут святой источник) доехать до Вербы.
На этом участке идет суровая каменка, у меня скорость была около 20-30 км/ч. Народ в основном движется по раскатаным обочинам, где это возможно. Проехал я по ней 3 км - удовлетворял инстинкт исследователя, навигатор сказал, что там поворот. Затем мне сообщили, что еще 10 км ехать. Я решил вернуться и поехать через Кременец.
Дорога в реестре обазначена достаточно важной (кроме меня за те полчаса что я ездил там туда-сюда, проехала примерно с такой же скоростью Волга).
Какую информацию добавить - чтобы народ там не ездил? )))