Nou Jeroen, ik ben er 100% zeker van. Eigenlijk een beetje een grap. Dit is toch wel een compliment aan OSM! Zouden ze eigenlijk wel ergens moeten mededelen. De meest onmogelijke edits die ik heb gemaakt hier in de buurt staan er op. De kaart is wel erg gedateerd. Zelfs het tegelpaadje op mān school wat ik ooit als oefening heb getekend staat er op.
Ik ben er ook zeker van. http://www.openstreetmap.org/?lat=51.292725&lon=6.04941&zoom=18&layers=M
āaan de haagendoornā heb ik zeker een maand geleden al omgenoemd, deze weg ligt in een ābouwgebiedjeā en stond al 2-3 jaar op āunknown yetā.
Die gebruiken ze nu, DUS ZE GEBRUIKEN OOK NOG EEN OUDE VERSIE!!
Het is dan wel aardig dat men al de huizen heeft ingetekend die er nog niet staan, dat wist ik nog niet. Ook als je met de schuiver werkt staat de hele straat dit jaar al volā¦ er staat maar 1 blok in werkelijkheid.
Ontwerpbureau Stamen heeft een aantal vrij bruikbare op OSM gebaseerde tilesets beschikbaar op http://maps.stamen.com/. Dit zijn echt āondergrondenā voor andere projecten; zonder veel detail.
geodata.nationaalgeoregister.nl/wmsc?LAYERS=brtachtergrondkaart
Van de site:
BRT achtergrondkaart
De achtergrondkaart PDOK is de kaartlaag waarop locatiegebonden content wordt afgebeeld. De achtergrondkaart moet ervoor zorgen dat de eindgebruiker zich kan orinteren tijdens het gebruik van geografische applicaties. Data op basis van meerdere bronnen (Top* / BRT (BasisRegistratie Topografie), OpenStreetMap, administratieve grenzen, ā¦).