вже трохи поламалися райони в Луганській, Полтавській, Київській областях…
http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=multipolygon&lon=37.22493&lat=49.25740&zoom=8&overlays=ring_not_closed,unconnected_end_nodes,touching_inner_rings
до речі (якщо хтось хоче взяти участь в альфа-тестуванні) - PicLayer з можливістю прив"язки по трьом точкам на мапі (не потрібно гратись з трансформаціями)
п.с. - райони пофіксив
Читаючи статтю 20 років Незалежності: Лєнін все ніяк не Goodbye! перейшов на гугл-групу геокодування по назвам пунктів де було посилання на вікі-статтю Як_створювати_фонові_картограми а вже там на gadm.org, у яких… невідомо з яких джерел є хороші дані кордонів районів областей України
Навіть з вирізаними містами обласного значення:)
Джерело даних невідоме, та й ліцензія розповсюдження невідома(крім слів “для некомерційого використання” нічого)… але може якось використаємо для покращення osm-даних?
Звісно почати можна задавши їм ці питання
Щось в мене не вдається отримати дані для України (но можу вибрати країну у списку тільк и Афганістан), щоб глянути, що там є. А так, ідея слушна.
Про ліцензію, внизу вікна, сказано, що для росповсюдження та комерційного використання потріна попередня згода.
ось пряме посилання з їх сайту:
www.filefactory.com/file/5wkjwm2kkv03/n/UKR_adm_zip
http://gadm.org/data2/img/UKR_adm.png
http://bg.berkeley.edu/latest (справа зверху клікнути кнопку GADM)
ні, на такі вже й хороші ці дані
наші не гірші
не знаю куда бы написать о просьбе: кто-нить в силах нарисовать границу города Коростень (Житомирская область)?
зы: не нашел темы по Житомирской области, может создать?
Є якісь вихідні дані? Генплан?
Створіть
увы, у меня нет
наглядно можно посмотреть области, районы…
Держкомзем опубликовал ПУБЛИЧНА КАДАСТРОВА КАРТА УКРАЇНИ
По идее должны быть границы ВСЕХ административных единиц:
область
район области
местный совет
населенный пункт
а также кадастровые единицы
кадастровая зона
кадастровый квартал
Ух ти, навіть до JOSM-а підключити можна.
Епт. Просветите новичка как подключить ресурс.
А вектор можно вытянуть?
и сохранить естественно
Вектора нема. Підключив
wms[18]:http://212.26.144.107:8092/vector/geoserver/wms?LAYERS=kadastr&STYLES=&FORMAT=image%2Fpng8&TILED=true&TRANSPARENT=true&SERVICE=WMS&VERSION=1.1.1&REQUEST=GetMap&SRS={proj}&BBOX={bbox}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}
як WMS. Недоліки - треба весь час вручну тикати Change resolution.
Не обращайте внимание на земельные участки. Там порядка еще долго не будет.
Основная ценность ресурса - должны быть границы ВСЕХ административно территориальных единиц (по КОАТУУ).
До речі, про правовий аспект. Цим планом можна користуватися в JOSM-і? А то супутникових знімків нема, а між краями ділянок дуже добре проглядаються дороги.
Згідно з законом про доступ до інформації — можна. Це можна розглядати як суспільне надбання (public domaine)
можна витягнути дані і у векторному форматі…
але для мене не очевидно, що з цієї кадастрової карти можна масово копіювати дані
додав кадастровий шар на мапу в http://nadoloni.com/editor
Зеленые линии действительно в некоторых местх весьма точно совпадают с границми из генпланов, хотя ошибки всеже присудствуют. Только вот без генпланов что-то нанести все-равно невозможно. Если брать границы НП - непонятно какие из зеленых линий отвечают именно за границы НП.