Laatst merkte ik het ook al en vandaag weer: een stukje weg ontbrak op mijn garmin.
Daarom wou ik vanavond dat corrigeren.
Het gaat om de zuidzijde: stukje fietspad, wat overgaat in parallelweg langs de Utrechtseweg, tussen de roronde (naar KEMA-terrein) en de Rosandelaan.
Echter op openstreetmap blijkt het er wel op te staan.
Wanneer ik openfietsmap (6-1-2012) bekijk in mapsource, maar ook op mijn Garmin dan ontbreekt dit stuk weg.
Er valt me trouwens nog wat anders op en dat is de weg Arnhems buiten, http://www.openstreetmap.org/browse/way/9049296
Die staat op de OFM nu als tunnel omdat ik covered=yes zo render (voor wegen door gebouwen etc) Maar wat doet die tag daar?
Op de eerste reactie van Ligfietser: Gevalletje van betaling kruist aanmaning.
Dan die andere weg: Is een tijdje geleden dat ik op het KEMA-terrein ben geweest (bij kantoor aan de voet van de toren), maar een tunnel heb ik daar niet gezien.
De A12 tussen Waterberg en Velperbroek heeft men bij de verbreding wel geprobeerd overkapt te krijgen, maar dat ging niet door.
Ik heb de covered=yes er zonet afgehaald, op streeview ook weinig dak te vinden.
Zie trouwens dat het daar geen Arnhems Buiten heet, maar Brinkweg.
Op tomtom heet alles Utrechtseweg. Brinkweg ligt daar tegen de spoorlijn aan.
Aangezien we data van het Kadaster nu mogen overnemen, volgens het Kadaster heet het daar Utrechtseweg (zie http://bagviewer.geodan.nl/index.html).
Op de website van Arnhems Buiten http://www.arnhemsbuiten.nl/ zie ik ook Utrechtseweg als adres voor diverse gebouwen, dus dat lijkt me het meest aannemelijk.