Verder zoeken bij KP86 in de historie (http://www.openstreetmap.org/browse/node/1107390251/history)
geeft aan dat dit punt door een Duitse mapper gemaakt is op 17 jan. 2011. (comment = Knotenpunkte NL)
SL-JOSM heeft in januari een heleboel “Knotenpunkte” aangemaakt.
Met zoeken kan ik de bedoeling van deze fietsknooppunten als hamlets niet vinden (of het met zoeken in een gps te maken?).
Mis ik ergens iets of zijn deze “KP” hamlets gewoon fout?
Ik vrees dat hier iemand loopt te taggen voor de renderer. Hij denkt natuurlijk als je zo’n knooppunt place=hamlet geef met een naampje dat het dan mooi op de kaart komt…
Dat is gewoon fout, je zou 'm eens kunnen mailen en laten zien hoe het wel moet nl met rcn_ref=86 en met het verzoek al zijn knooppunten die hij eerder zo heeft ingevoerd wilt aanpassen?
Dat wil ik nu niet direct zeggen, JanWandelaar. De wikilink die je geeft, schrijft nog de in NL verouderde tagging voor. Dus de tagging met een enkele relatie voor de route tussen knooppunten, inclusief een name=* daarvoor.
In NL zijn we al verder. Ik heb zelfs vanaf andere duitstalige pagina’s al een verwijzing gezien naar deze pagina.
Ik blijkbaar te snel over de Duitse pagina heengekeken.
Als ik het goed lees is het verschil tussen de Duitse wiki pagina en de Nederlandse methode dat in Duitsland de naam van het netwerk aan elke route gegeven wordt,
waar in Nederland er geen tag met “name” gebruikt wordt, maar een “note” tag.
DE : name=Knotenpunktnetzwerk HS
NL : note = nummer-nummer
Een reactie heb ik nog niet gekregen en ik wacht dus nog af.
Overigens, bij mij in de woonomgeving ligt er langs een “KP xx” hamlet steeds al een rcn_ref punt.
De toevoegingen zijn voor het fietsnetwerk op die plekken overbodig.
Het is meer dan een name<->note verhaal. Het gaat hier ook om het toevoegen van de knooppunten aan de routerelaties, en het koppelen van routes en knooppunten in netwerkrelaties.