Hierbij een beginnersvraag van mij: naast het mappen van fietspaden wil ik ook een in ontwikkeling zijnd bedrijventerrein mappen, enkele wegen en gebouwen heb ik al met mijn gps vastgelegd en getekend : http://www.openstreetmap.org/?lat=51.799&lon=5.27158&zoom=15&layers=M
Nu is er in dit gebied op de kaart een verkaveling aanwezig (vlakken vanuit vroegere landindeling) welke gemarkeerd zijn als landuse=grass en de source=3dshapes.
Ik wil het gebied in zijn geheel vastleggen (1 groot vlak op basis van bestemmingsplan) als landuse=industrial met de naam van het bedrijvenpark en dan vervolgens verder gaan met de nieuwe wegen en bedrijfsgebouwen. Mijn “boerenverstand” zegt dat ik eerst eigenlijk al die 3dshape-vlakken moet weghalen voordat ik van dit gebied een industrial-area maak en de andere zaak ga toevoegen.
In het zuidelijk gedeelte van dit gebied heb ik al een landuse=industrial toegevoegd door het tussen/om de wegen heen te tekenen, maar dat lijkt me niet de jiuste manier.
Zie ik bovenstaande juist of niet c.q. zijn er andere aandachtspunten/tips ?
Gr.
Kees