Zou iemand het gebouw 0363100012242874 aan de Antonio Vivaldistraat 1 t/m 9 in Amsterdam (betr. 800 studentenwoningen) willen importeren uit de BAG?
Het gebouw is klaar en de studenten zijn er in getrokken.
Ik heb de building tag en de naam van het gebouw toegevoegd.
Dat de adressen niet meekwamen is wel een beetje jammer… heel jammer eigenlijk.
Er zijn 805 adressen in het pand, en die moesten blijkbaar allemaal passen in de range Antonio Vivaldistraat 1 t/m 9. Dat hebben ze opgelost met toevoegingen als A9, C77 etc. Dus een adres is bijvoorbeeld Antonio Vivaldistraat 5 A13 of 5 B37 of 7 B54. En daar dan 805 van.
Een tag als addr:interpolation werkt hier niet echt (of misschien de variant addr:interpolation=very_odd
Ze alle 805 met de hand doen vind ik te veel werk, dus misschien voorlopig een addr:interpolation van 1 t/m 9?
Ontbreken de adressen in de import omdat het gebouw in de BAG nog de status ‘Bouw gestart’ heeft?
Denk dat een ambtenaar de adressen nog zit in te kloppen als het er zoveel zijn
Waarschijnlijk een kwestie van nog een paar dagen/weken/maanden*** wachten totdat ook de adressen in BAG verschijnen of even een ambtenaar achter de vodden zitten via het BAG terugkoppelingsformulier dat ze achterlopen met de administratie.
** doorhalen wat achteraf niet van toepassing blijkt te zijn*
Ik ontdek zojuist de service BAG raadplegen via het web (https://service1.kadaster.nl/bag/bag-burger/secured/selectie).
Als je daarin het gebouw zoekt, geeft hij als resultaat status ‘Pand in gebruik’, met als begindatum 28-03-2015. En dat er 507 verblijfsobjecten in het pand zijn, ipv 805 zoals gemeld in de BAG-viewer.
Dat is natuurlijk nog niet doorgesijpeld in de BAG-viewer. Ik neem aan dat dat op redelijke termijn wordt ververst.
Het terugkoppelingsformulier heb ik dus maar niet ingevuld.
De 803 adressen van het gebouw zijn inmiddels geïmporteerd.
Tevens is het naastgelegen (oostelijke) pand geïmporteerd.
Noordelijk van dit pand wordt nog geen BAG object gedownload door de plug-in, was al wel ingetekendn door @Jan. Via de BAG-layer is deze wel te zien. De positie heb ik op de BAG-layer contouren gelegd. https://www.openstreetmap.org/#map=21/52.3359243/4.8819575
Het oostelijke pand had ik gisteren verwijderd, want dat is inmiddels gesloopt. Ik heb het opnieuw verwijderd. Het meer noordelijke, kleinere pand bestaat wel en is inmiddels in gebruik. BAG loopt blijkbaar een beetje achter, maar OSM niet
Jan, er is nog een nieuw dorp voor verkenning opengesteld Kattenburg eo. Het kriebelt wel maar op afstand en zonder verkenning kan ik daar geen touw aan vast knopen en Bing loopt met de blurr ietwat achter. Nieuw en maagdelijk gebied.
Jan, toen ik het vanmorgen zag lag over het gehele gebied nog een military tag access no en de wegen zijn van its so funny mechanical, Maar een Volkskrant artikel schrijft of meld dat er al particuliere bedrijven op de werf gevestigd zijn. Dus is het IMHO opengesteld, want de militairen waren vertrokken ?!
Die acess ligt er nog overheen en op afstand gooi ik hem er niet van af, zelfs niet als ik morgen langs A dam rijdt, zie maar misschien woont er wel iemand om de hoek.