Fatální chyba v základním editoru - odkaz na přispěvatele

Pozor: Vpravo dole jsou zobrazeni přispěvatelé včetně odkazu “a X dalších”. Po kliknutí na tento odkaz přijdete nevratně o rozpracované úpravy - alespoň jsem nenašel možnost, jak se k nim vrátit zpět.
Mohl by to někdo ověřit a reportovat? Nebo mě navést (zvolsky@seznam.cz), kde se chyby reportují?
Případně (ale to bych chtěl od života moc) obnovit mé neuložené změny ze 4.12.2014 8:30-9:30 (cca 100 úprav :(( JZ od Chocerad) a uložit je?

Mně to funguje tak, že když kdykoliv opustím základní editor a vrátím se tam - nabídne mi to pokračovat v rozpracovaných úpravách. Pokud to nenabízí, tak holt zmizely, jediné kde by mohly být je tvůj prohlížeč, takže s tím nikdo jiný nic nezmůže.

Jinak když kliknu na ten odkaz +X dalších, otevře se mi to do nového okna, čili mi editor ani nezmizí.

Asi se tedy musel nějak kousnout prohlížeč, jediné co se dá doporučit je používat nejnovější chrome/firefox a často ukládat…

Jo, asi ten příspěvek byl příliš vyplašená a rychlá reakce - omlouvám se.
Závěr je - jak píšeš - nevěřit v dokonalost a často ukládat.
Nakonec jsem o ty změny nepřišel, což mě potěšilo - několikrát jsem se vracel, spouštěl i jiné prohlížeče, vše bez úspěchu, a nakonec asi po hodině vyplavalo (ale odkud, opravdu nevím - jestli to nebylo lokálně, tak třeba někdo pomohl), že jsou neuložené změny.