Около 1-2 месяцев назад я добавил все дороги одного населенного пункта - http://www.openstreetmap.org/#map=14/48.6914/25.6286
И вот через некоторое время точно такая же сетка дорог ((вплоть до мелких деталей)) появляется в гугле: https://www.google.com.ua/maps/@48.6904442,25.6243125,15z?hl=uk
Как вы считаете: надо OSM требовать от гугла соблюдение копирайта?
Якби копіювали дані то копіювали б разом з назвами вулиць.
Якщо вірити історії правок в гугл-мап-мейкері (https://www.google.com.ua/mapmaker?iwloc=0_0&fmi=0_0&gw=39&fid=5129956201357126373:17125634177395533673&dtab=overview&ll=48.690302,25.617585&spn=0.013924,0.030212&z=16&lyt=large_map_v3) то дані внесено ще у вересні 2013.
Тут можна помітити більш ніж 10 відмінностей між OSM i Google
в Гуглі теж прості волонтери малюють в мапмейкері
Можу підтвердити, що сам малював в мапмейкері Гугла населений пункт який дуже добре знаю, точніше вказував назви вулиць. Проте до мене хтось вже наніс контури вулиць і вони в багатьох місцях не точні, наприклад, там де на знімку здається дорога, направді в тому місці можна лише пройти. Або ж вулицю розділяє залізниця, і рейки надто високо розміщені, автомобіль там не проїде, можна лише перейти залізницю. Але ж на знімку цього не видно, треба бути в тому місці. Як висновок: на ґуґлі там зображено безперешкодний проїзд, натомість в OSM я вказав що в даному місці можна лише пройти. З мапмейкером біда - він не дається виправляти помилки, а якщо й можна, то з великими потугами. Я плюнув на те діло, бо не міг нормально відредагувати дані. Банкомат ПБ так і залишився в парку
Так що, думаю OSMапери “підробляють” мапмейкерами. Головне щоб дані були достовірні. На жаль гугл цим не вирізняється.
Тяжко там із виправленням помилок. Теж “плюнув” на користь OSM.
Спалити єретиків
Думаю що єретикам можна пробачити, а от ті хто затверджує їхні редагування, - чим вони керуються, як вони пересвідчуються що інформація 100% достовірна? судячи з даних Ґуґл карт - достовірністю вони особливо не переймаються)))