Полевое ПО для сбора

Посоветуйте, пожалуйста, приложение для сбора данных в поле.

Ожидания:

  • Сбор в поле без сети
  • При подключении к сети простая загрузка данных в базу
  • Настраиваемые шаблоны объектов (теги и значения)
  • Локальный кэш тайлов

Несколько лет пользуюсь OSM Tracker.
Появилось ли что-то новое удобное?

Общий сценарий. Создать шаблоны для 5-10 объектов (скамейка, навес, урна, заправка, …). Скачать подложку\и. Собрать в поле 10-50 точек. Залить точки в OSM напрямую или через JOSM.

Оказывается Vespucci придерживает шаблоны JOSM

имхо, лучше фото, аудиомаппинга и walking papers еще ничего не придумали. У OsmTracker точность мягко говоря хромает, у Vespucci тоже чтоб попасть в нужную точку, надо остановиться, прицелиться, набрать и т.д. Сбор данных превращается в испытание терпения владельцев POI и спутников по прогулке :slight_smile: Лучше провести лишнее время дома у компа, внося собранную информацию в комфортных условиях.

Я пишу видео на телефон, параллельно надиктовываю важную инфу.

Для збору даних на Андроїді використовую OsmPad. А чи є щось подібне на iOS? І чи є щось на зразок OsmDownloader для iOS?

Одна справа - наповнити OSM даними, і зовсім інша - підтримувати їх актуальність.
Новинка для Android: OSMfocus.
Збирати - ні, а от порівнювати дані OSM з реальністю цією програмою правда зручно.

Питання : що потрібно завантажити на смартфон , щоб можна було поїхатт в село , котре в тумані на мапі і джипієсити дороги. Бо малювати за сервісами /не Мапник та не Бинґ/ не можна - то є копірайт. І щоб там коли якийсь об єкт знайдеш , щоб ставило відмітку , що в даному місці об єкт . Бо а села Скурати та Кам *янка Малин район Житомир обл затуманені майже на всіх сервісах .

Я використовув для цих цілей OsmAnd. Там можна у офлайні трек записати і потім завантажити на OSM, можна в офлайні POI створити і дати коротку назву, а потім дома завантажити їх у OSM і з ПК “облагородити” їх.

Я використовую OsmAnd для запису треків; Mapillary та OpenStreetCam - для фото та панорам

Bohdan,
спробуйте відкрити знімок Ukraine - Orthophotomaps 2012 в JOSM.
Будинки мапити по ньому майже неможливо, але окремі об’єкти можна буде точно поставити.
Якщо знаєте де там школа, магазини, сільрада, церква - це можна додати по знімку.
Ще якусь річечку видно, її також добре видно на знімку