Ik probeer met OFM (laatste versie) een( fiets)route door Elburg te maken. Ik loop telkens vast omdat de routering niet door Elburg wil, maar een omweg maakt van een kilometer of 10.
Na enige pogingen lijkt het wel of de fout hier zit. http://www.openstreetmap.org/?lat=52.447652&lon=5.832973&zoom=18&layers=M
De Beekstraat tussen de Bloemstraat/Smededijk en de Westerwalstraat staat op 1-richtingverkeer. De LF9 en de LF23 zijn in beide richtingen getagd. Maar het lijkt er op dat bij een routering (met Mapsource op fiets) het 1-richtingverkeer dominant is.
In Streetview kan ik overigens geen borden ontdekken welke voor autoverkeer een 1 richting zouden opleveren. En als ik diep in mijn geheugen graaf, is die er ook niet.
Ik kan die 1-richting er wel uithalen, maar is dit ook werkelijk de oorzaak van het niet willen routeren?
… een stuk staat op bicycle yes, maar het grootste gedeelte niet. Als het een wandelgebied is met uitzondering van fietsers dan kun je bicycle= yes toevoegen Soms mag je in zulke straten alleen fietsen op bepaalde tijden en niet tijdens winkelopening.
De route loopt trouwens niet over de fietspaden aan de zuidkant van het centrum. Wil dadelijk wel even kijken hoe je het hebt opgelost, maar misschien moet je eerst ter plaatse gaan kijken…
je was me wat te snel af met je antwoord. Misschien moet ik inderdaad maar even een keer gaan kijken hoe het zit. Heb ik weer een smoes om een stukje te gaan fietsen.
Ik heb daar een poosje geleden zitten worstelen met de “Eneco fietstoer Veluwe” die hier ook door loopt.
Ik heb het niet willen aanpassen omdat ik er zelf geen direct belang bij heb en er niet bekend ben, maar een kennis is van plan deze route van de zomer te rijden in een paar dagen.
Door wat te dwingen kun je net rond Elburg komen.
Ik hoop dat de route straks goed te rijden is. @ligfietser voetganger is wat lastig voor een route in de gps.
Mvg Jan Remijn.
Hier http://goo.gl/maps/yNFpF
een aanwijzing dat 150 m verder de boel eenrichting wordt. Dat zou dan al voor de brug zijn. Kennelijk is deze foto iets recenter.
De Gregorystraat stond dat stukje voor het kruispunt op slot voor fietsers … Dat heb ik weer opengegooid. Het routeerde daar dus ook niet. Het fietspad komt er immers op uit. Je moet naar de overkant.
Het kruispunt bij de brug was een warboel van double wegen. Dat is nu weer goed. De Begijnendijk liep weer door naar het zuiden over de Nunspeterweg. Ook gerepareerd nu.
De eenrichtingstraten in het centrum staan nu allemaal op cycleway=opposite
Als jij nu nog je fietstochtje maakt Peter om te kijken of het echt oneway is wordt Elburg weer Oké.
Zelf ben ik de laatste tijd in de achterhoek aan het mappen geweest. Rond Zutphen en Doetinchem. Daar routeert het nu ook allemaal weer. Leuk fietsen daar.
Dat wandelgebied nog mofa=no toegevoegd. En hier http://goo.gl/maps/WMS2h aan de noordzijde zie je gelijk een verkeersovertreding.
Die Zutphenseweg op slot gezet voor fietsers. Bij de volgende update even checken of Elburg nu routeert op standje fiets.
Oost west ook routeerbaar gemaakt. Zo mogen fietsers ook rijden in het wandelgebied.
Volgens mij moet de gemeente daar ook eens door de hoeveelheid borden heenlopen.
Zoals Egie al schrijft is een auto in overtreding. Echter aan overzijde staan ook borden dat daar de blauwe zone begint. Volgens het verbodsbord aan deze zijde van de brug is de aankondiging voor de blauwe zonde dus bestemd voor fietsers.
Hellup, ik heb geen parkeerkaart bij mijn racefiets
… en die Jeep rijdt ook slaafs achter die google-auto aan. http://goo.gl/maps/3wza5
Nu mogen we eigenlijk nooit google als bron gebruiken, maar als je zo’n overtreding maakt…