А есть какой-то способ автоматически создавать/обновлять POI в OSM из GPX файла?
Вариант использования, предполагаю, будет такой:
Есть GPX файл. В нем есть координаты точек и их имя/описание
Первый раз я запускаю программу, она должна
а. загрузить все точки в OSM
б. создать файл-связку, который свяжет мои точки в GPX файле с объектами в OSM
В случае обновления GPX файла, программа должна загрузить изменения в OSM. Также должен обновиться файл-связка. Для этой задачи понадобятся новая и старая версия GPX файла или diff.
Вроде все просто.
Почему возник вопрос? У меня есть GPX файл заправок WOG. Я его получил из navigator.wog.ua (надо будет на счет легальности их поспрашивать). Там 370 заправок и список тот не полон. Не хватает новых заправок. Саппортить его вручную гиморно. По-этому, очеь бы хотелось автоматизировать работу.
Да, есть вероятность дублирования данных, но имхо, дубляж не страшен. Его можно потихоньку удалять руками. В принципе, можно автоматизировать и поиск дубляжей.
Update:
Список сервисов, преоставляющие сервис по хранению POI:
Уточняти доведеться не лише легальність, а й актуальність даних по місцю.
Крім відсутності нових, є зворотня сторона медалі - наявність більше неіснуючих заправок.
Наприклад, оця: http://wog.ua/ukr/azs/11/321/
Її восени нині вже минулого, 2012-го року, зрівняли з землею. А на navigator.wog.ua вона досі значиться.
Перш ніж проводити якісь імпорти, почитайте які вимоги для цього існують.
Любе дублювання, або видалення вже існуючих даних - любе погіршення - дуже не вітаються спільнотою, і можуть в екстримальний випадках привести до відміни імпорту.
В ОСМ у об’єктів немає постійних ідентифікаторів, через те не можна розраховувати на те, що об’єкт який мав один id сьогодні, буде мати той же id завтра (наприклад при зміні точечного об’єкту заправки на площинний).
Як планується робитися прив’язування точок із gpx до існуючих об’єктів в ОСМ?
Набагато краще зробити таблицю з існуючих точок. Потім кожний бажаючий може нанести заправки з цієї таблиці в районах де він/вона буває, і позначити їх як звірені.
Я вже відмовився від цієї ідеї. Відписався у форумі колег з Росії.
Найкраще рішення, як на мій погляд, це централізована база даних POI, що існує окремо від OSM. Якщо по простому, то це звичайна Web сторінка із GPX файлами: файл для WOG, файл для банка А, файл для банка Б, і тд. Всі організації в одному місці - це саме головне. Які файли тобі треба - такі і качаеш. Легко обновляти. Ніяких тобі проблем із прив’язуванням. За достовірність данних відповідає організація.
До речі, АЗС можуть бути позначени і як точки з amenity=fuel, і як полігон будівлі з building=yes; amenity=fuel. І як полігон area з будівлями.
А валідатор повинен усе це розуміти.
До речі, місцями в даних розходження в кілометри - http://wog.ua/ukr/azs/14/98/ - Хотинська 3б зовсім не тут знаходиться. В інших місцях проблема, що не з того боку від дороги координати.
Спробував зв’язатися с OKKO_ua - тиша. Ніхто не відповідає. Якщо й надалі вони будуть заливати всяке сміття і не відповідати на листи, то, на мою думку, цього користувача потрібно блокувати. Інакше OSM перетвориться на звалище.