Откатите пожалуйста все правки некого zhvlnts. Я не нашел ни единой его правки, которая хоть как-то была бы похожа на правду, малюет один мусор: http://www.openstreetmap.org/user/zhvlnts/edits
там десяток линий, проще вручную удалить
зареєстрований новий користувач http://www.openstreetmap.org/user/ikovaltaras
- зробив багато правок
- видалив дуже багато обєктів які потім відзначив знову зі зміщенням з помилками і не всі.
= знесено багато будинків, змінено пріоритети доріг, зміщено мікрорайон.
Я написав два листа з розясненням і проханням цього не робити і познайомитись з форумом. Правки продовжуються, відповіді, поки, немає.
Щоб зміни і зсуви не розширились треба щось робити
якщо правки продовжуються і нема реакції на листи, прийдеться писати в DWG (не питай як)
насправді - почекай трохи, це третій день, дай людині повчитись на своїх помилках
Стоп. Писати непотрібно. Користувач зконтактувався і помилки виправляються
Так, усі ми пройшли шлях новачка, але якщо чолов"яга або вічвина малює насправді пряму дорогу з поворотами, то я вже геть не розумію що вони тут роблять. Мабуть то гугловські засланці.
http://www.openstreetmap.org/user/Yarlykov превратил левый берег Киева в месиво из primary/secondary.
Это нужно откатить:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11534461
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11534008
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/11533013
Откатил эти чейнджсеты самостоятельно.
А что говорит автор? С ним связывались?
Пытался связаться. Ответа пока нет.
Важно, чтобы человек не пришёл, и не вернул кривые статусы обратно.
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/15739280
Подивіться на цей набір правок - вилучено багато вулиць в Хмельницькому, зламано мультиполігон! Чи то вірні правки?
Це питання в першу чергу до teologovsan - автора, який додав ці вулиці до ОСМ.
Не бачу ні списку розсилки ні теми тут, тому створюю нову.
Оновлення: виправлено без видалення, подяка dudka за допомогу.
Було:
Є три набори змін, які, як я вважаю, потрібно скасувати:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17938234
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17919868
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17910645
З автором зв’язався, запропонував допомогу. Відповідь, коротко:
Це не вандалізм, але, як на мене, простіше їх скасувати: нових об’єктів додано не було, зламано досить багато. Прошу підтвердити необхідність скасування.
А чому власне виникла необхідність відкату?
Невже в тих наборах змін зовсім немає корисної дії?
Зміни не вандальні, JOSM показує зовсім небагато помилок у Володарці, виправити їх можна вручну досить швидко.
Найбільша проблема - роз’єднання житлової зони на півночі Володарки з полігону у дві лінії, об’єднані мультиполігоном. І щось я не бачу можливості перетворити дві лінії назад у полігон, може погано шукав?
В iD багато чого немає.
Використовуйте JOSM http://josm.openstreetmap.de/wiki/Uk%3AHelp/Action/CombineWay
iD створює дуже… реально дуже багато помилок в даних. Додавати нові дані складніші ніж будинки там неможливо. Навіть якщо все виглядає правильно - в базі все може бути дуже криво.
Мій валідатор щодня ловить десятки помилок новачків. Всі ці помилки зроблені iD. Розробники навіть не постаралися додати якийсь мінімальний набір перевірок.
У iD свої переваги, на мою думку, але, тим не менш, JOSM для мене не проблема. Майже. Можна, будь ласка, знімок екрану з діалогом об’єднання для 6238? Бо я його не бачу ;( http://josm.openstreetmap.de/ticket/9090
Володарку поправив, а ось що робити з 150 правками новачка за останні три дні навіть не знаю…
http://www.openstreetmap.org/user/NexUrs/edits
Позміщував об’єкти направо-наліво по всій Оболоні…
Дуже дякую Він щось відповів чи ще ні?
Поки що не відповідає, я написав десь годину назад.
Також написав _sev’у прохання призупинити його активність.
Вперше в історії OSM: мапінг під кадастрову карту України!
Цитую:
Якщо цікаво, пропоную поглянути на OSM-дані разом з GPS-треками на
- Володимирському узвозі: www.openstreetmap.org/#map=19/50.45628/30.52830
- на Московському проспекті: http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.48860/30.50739
- на Мінській: http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.51320/30.49897
- на вулиці Маршала Тимошенка: http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.50708/30.48902
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Using_Imagery - читати і перечитувати
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Imagery_Offset_Database