Ik heb twee vraagjes:
1. Het volgende bord staat aan beide kanten van een stuk weg:
C01 (rond wit bord, rode rand): “Gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren of vee”
Uitgezonderd fietsers
Uitgezonderd laden/lossen
Moet ik dit taggen als [access=no, delivery=yes, bicycle=yes, foot=yes] of [access=delivery, bicycle=yes, foot=yes]?
Dit omdat access=delivery nergens terug te zien is in OSM/Mapnik. access=no wordt wel mooi aangegeven met rode lijntjes. Ook lijkt het mij dat bord C1 standaard access=no is en dat de uitzonderingen op de onderborden apart moeten worden getagd.
2. Het volgende bord staat aan beide kanten van een ander stuk weg:
C12 (rond wit bord, rode rand, auto en motor erin): “Gesloten voor alle motorvoertuigen”
Uitgezonderd aanliggende percelen
Ik heb dit getagd als [access=destination, motor_vehicle=no, mofa=yes, moped=yes].
Hoe ziet OSM (en met name navigatiesoftware) dit? Als ‘fietsers en voetgangers mogen er alleen in als ze op een aanliggend perceel moeten zijn, motorvoertuigen mogen er überhaupt niet in’ (wat het dus NIET is) of ‘fietsers en voetgangers mogen er altijd in, motorvoertuigen alleen als ze op een aanliggend perceel moeten zijn’ (wat het WEL moet zijn)?
In het eerste geval, hoe moet ik het dan wel taggen?
Alvast bedankt.