Bij een stuk “nieuwe natuur” heb ik de tag nature=grassland gebruikt.
Permalink :
http://www.openstreetmap.org/?lat=51.63272&lon=6.07059&zoom=17&layers=M
Het is een stuk natuurgebied waar een gemarkeerde wandelroute door heen loopt.
Het stuk is vol gegroeid met allerlei planten.
Van de kaarteigenschappen pagina leek mij dat nature=grassland het beste paste.
Op de kaart wordt dit een wit vlak.
Het lijkt erop dat nature=grassland in Nederland niet echt gebruikt wordt.
Wordt in Nederland hier meestal een andere tag voor gebruikt?
Een andere stuk landuse waar ik niet weet welke tag te gebruiken is als een gedeelte van een natuurgebied
ingezaaid wordt met graan.
Zie : http://www.limburgs-landschap.nl/gebieden/berger-heide–heereven
Een quote “Extensieve graanteelt komt de afwisseling in het gebied ten goede. Een groot deel van het gewas wordt niet geoogst”
landuse=farm lijkt mij niet juist.
De landuse stond (en staat) op grass.
Op de kaart : http://www.openstreetmap.org/?lat=51.59053&lon=6.1129&zoom=16&layers=M
Het gras op de kaart is voornamelijk gras (het gebouw is een schaapskooi), maar een strook hiervan is ingezaaid met graan.
Ik weet niet of het inzaaien van graan ieder jaar op dit veld gebeurd.