Ik ontdekte bij de controle van onze clubrit van vandaag dat mapper ‘joep’ op 15 mei nogal wat verziekt heeft in Stolwijk ( http://www.openstreetmap.org/?lat=51.97637&lon=4.76832&zoom=16&layers=M . Ik heb hem het volgende bericht gestuurd en wacht even zijn reactie af. Mocht hij niet reageren, is het dan mogelijk om zijn changeset(s) terug te draaien?
Met groet,
------------------------ - citaat
Beste Joep,
U bent op 15 mei bezig geweest met diverse wegen in Stolwijk. Daarbij is nogal wat mis gegaan:
- het noordelijke/oostelijke deel van de Bilwijkerweg is geheel getagged als ‘bridge’ (wegnr. 7282602)
- Bilwijkerweg binnen de bebouwde kom is removed
- Kievitslaan removed
- Dorpsplein removed (partly)
- Populierenlaan removed (partly)
- Goudseweg tot aan Beijerseweg removed (wegnr. 7282617)
Ik verzoek u vriendelijk om de - misschien per ongeluk aangebrachte - schade z.s.m. te herstellen. Mocht u ook op andere plaatsen aan het werk zijn geweest, dan verzoek ik u om e.e.a. nog eens te controleren of alles wel goed gegaan is.