Nu heb ik het idee dat ik wat verandert heb aan de route op het cyclway pad, route notatie verwijdert.
Is mij niet duidelijk waardoor.
op het eerste stuk van de cycleway tussen a27 en a26
hoort daar rode paaltjes te staan als note of zoiets
als dat zo is.
hoe zet ik zoiets terug?
Het zal het leerproces zijn, waar iedereen door moet, sorry. (ZMWandelaar?)
Even in Potlatch 2
Het is niet moeilijk. Klik op het fietspad. Ga naar het tabblad walking. Gaat soms even moeilijk en soms even nog wat tabbladen wisselen. Je ziet dan welke routes er aan vast zitten.Klik op Add to route op local walking route. Kies voor rode paaltjes route. En voilá. Dit moet je ook nog even doen bij het korte oostelijke stukje in het verlengde.
die 4-5 meter unclassified
als ik die in JOSM bekijk dan staat daar al drie routes incl blauw en rood.
als ik potlach 2 bekijk dan is overal op die route de ondergrond keur groen
ook dat stukje en tevens de cyclway rood paaltje toegevoegd en nu groen ondergrond lijn
maar bij walking zie ik niks verschijnen, Josm wel.
daar denk ik, hij staat er al in
in dat stukje heb ik alleen highway=unclassified verandert.
Volgens mij is het aardig gelukt. Voor dat kleine stukje heb ik geen verklaring waarom je in het advanced scherm wel de rode paaltjes ziet en in simple niet. Volgens mij staat het er in. Dan even “Mierenneuken”. Denk dat je de Meppelerweg iets naar het westen kunt opschuiven volgens de foto van Bing.
Misschien later eens, wil dan wel een goede gpx track hebben als basis.
En niet zomaar schuiven.
De gpx track die ik nu heb loopt niet over de meppelerweg.
Eigenlijk wil ik me meer bezig houden met de paden, die er nog niet zijn, ipv straatgebeuren.