По Бердянську незначний зсув карти на схід, та дуже низька роздільна здатність в сторону Приморська.
А так супер! Довго думав як будинки малювати, тепер все на багато простіше.
Але у російській гілці є думки, що обводити по Bing, ще передчасно, бо не оформлені усі юридичні моменти, та є думка ставити source=bing на об’єкти намальовані по цьому фону.
Да, деталізація у Bing набагато краща за Yahoo (можна навіть окремі гаражі покреслити замість суцільних рядів ), але у Дніпропетровську є ділянки закриті хмарами, та то не важливо їх не дуже багато.
Мои Бровары - снимок более свежий. Но чуть дальше от Киева - увы снимок такого же качества, как и на yahoo, слабенького.
Но хоть что-то еще будет. Может мелкософт обновлять снимки будет чаще.
Надеюсь, что будет оформлена “юридически обязывающий” документ - дарственная от BING to OSM.
Обводити Bing зараз НЕ МОЖНА. Це не думка тільки російського форуму, а всієї спільноти. Просять просто почекати ще декілька днів, доки юридично з’ясують що конкретно нам передали і на якмх умовах. Так що поки що дивимось і готуємось
Не знаю. Здається, суто суб’єктивно…
Утім, у російській таблиці % виконання позначається по трьом пунктам: треки, мапа, теґи. Хоча, що таке “теґи” я теж не зрозумів…
“теґи” певно мається на увазі на скільки повно заповнені теґи для кожного об’єкту. Наприклад в нас по Бердянську відмальовано більшість вулиць, але добре коли хоч половина має тег name на трьох мовах
Ось і я про те ж. Комусь достаньо highway та name. Комусь треба ще обов’язково name:en та surface. К комусь подавай всілякі smoothness, addr:* аж до country, поверховість і висота будинків, тощо…
Можна оцінити приблизно відсоток намальованих вулиць, будинків, частку позначених назв та адресов, але теґів можна придумати скількі завгодно, і оцінювати частку проставлених теґів просто безглуздо…