Wesołe mapowanie (wspólne uzupełnianie danych)

No i kolejny przejaw problemu, o którym już parę osób pisało: zupełny brak spojrzenia od strony użytkownika i w efekcie parę drobiazgów, zniechęcających ludzi do poprawiania danych.

Klikam w wybrany punkt i widzę:

Tak trudno wyświetlić te dane tak, żeby coś z nich wynikało? Żeby nie były obcięte?
I skoro na mapie jest w ogóle jeden interesujący nas obiekt, to moze warto by jego tagi pokazać od razu, zamiast czekać na kliknięcie?

No ale co tam, kliknę w Edytuj, to zobaczę tagi.


No to, kurde, zobaczyłem.
Naprawdę nie da się przejść od razu do edycji obiektu? Z głównej mapy jakoś się da, kiedy jest wybrany obiekt…

Ja wiem, że to drobiazgi i da się z tym żyć i pracować, ale skoro ktoś ma mnie w dupie na tyle wykonywać kupę niepotrzebnych kliknięć, to akurat popędzę mu klikać i poprawiać dane. Podczas gdy pewnie poprawienie obu tych błędów projektowych to pewnie parę godzin roboty.

Wkurzają mnie takie drobiazgi.

Dobra, ulałem sobie. Jeśli inny wątek jest stosowniejszy dla tego posta, to proszę o przeniesienie.

Nie mów nic :stuck_out_tongue: Chyba godzinę zajęło mi ustawienie (i wejście do) tego zadania, bo nie do końca wiedziałem co robię nie tak.

Kiedy wrzucą nową wersję na serwer, to będzie OK, bo wersja w repozytorium jest naprawiona: https://github.com/mvexel/maproulette2/commit/869ed5ce2456349dc669fe34d8021b49854babfa

Dla mnie też MapRoulette jest trochę przekombinowany, inną alternatywą wydaje się to-fix, ale trzeba by postawić własną instancję.