Je begrijpt het niet helemaal goed denk ik. Je kunt namelijk niet vanuit de BAG viewer site een geo locatie naar JOSM maken!
Dit is al uitgelegd waarom je beter een link naar OSM kunt maken.
Waardoor eerst een adres (het te plaatsen adres bestaat in OSM namelijk nog niet) gezocht moet worden in OSM en van daaruit kan er een aktie tot importeren verricht worden.
Je ziet in dit voorbeeld bijvoorbeeld dat het pand ten westen van de Gooimeerlaan diverse adresnodes ontbreken.
Rechts van de Gooimeerlaan zijn diverse nieuwe BAG panden.
Dan met een hyperlink https://www.openstreetmap.org/note/733243 … 'k Heb er ook een opmerking bij gezet.
edit
'k Zal na import het wel met de hand aanpassen. Kom hier vaak genoeg.
Het lijkt erop dat alle panden nog gewoon bestaan die in de BAG staan.
Vermoedelijk zit er een parkeergarage onder of boven. Hier dien je met layers te werken.
Het clubhuis staat op een loods. Het clubhuis is via de buitenzijde bereikbaar middels een trap. Die had in ingetekend. Tussen de loods ven de “Roei” en de oude gevel van de steenhouwerij zit nog een smal nieuw lang pand.
edit: Denk niet dat er een parkeergarage onder het pand zit, want de boel loopt in de winter regelmatig onderwater. Het is buitendijks.
Wat mij betreft, als je het wilt aanpassen heel graag. Het zijn aparte changesets, dus die kun je zo reverten zonder Leiden in problemen te brengen.
Voor mij wordt het even te ingewikkeld allemaal
'k zal gelijk aanpassen. Don’t worry
Wanneer je daar woont is het in de winter altijd raak met hoog water. Dit is een foto die over de hele wereld ging een paar huizen verder.
Gedaan! Merk op dat ten ZW van Paardenkampln 2 twee kleine gebouwtjes (schuurtjes) in aanbouw zouden zijn die op de plek staan waar al andere BAG panden staan (o.a. refbag=450100000300177)
Er staat ook nog een gebouw naast gepland, is hier al iets van te zien? En, het EYE-gebouw is van vorm veranderd en overlapt nu het fietspad. Ik heb deze twee nog niet geimporteerd.
Ja, dat gebouw ernaast is een toeristisch attractie in aanbouw, nog niet af. Het kan worden geimporteerd, als je wilt, we kunnen ook wachten tot het af is.
Het EYE-gebouw kan worden geherimporteerd - ik ga ervan uit dat de vorm in de BAG de juiste is. De gevel steekt idd boven het fietspad uit, dat klopt wel.
De toeristische attractie die je noemt blijkt in de BAG te bestaan uit een rond gebouw met bouwjaar 2016 en huisnummer 51, geplaatst in een vierkant gebouw met bouwjaar 1930, beide (!) met status planned. Weet je toevallig hoe dit zit?
EYE heb ik geïmporteerd, ik zie niet een heel goede tag voor een gebouw dat over een fietspad heen hangt dus ik heb ze level=0 en level=1 gegeven zodat renderers in ieder geval weten welke boven ligt (het kan ook andersom).