Sander_H
(Sander H)
May 29, 2015, 7:08pm
21
Als de de way zelf selecteert en kopieert krijg je inderdaad alles, maar als je een of meerdere tags selecteert en die kopieert krijg je enkel de geselecteerde tags erop geplakt.
Yep, dat bedoelde ik inderdaad
dvdhoven:
Ik heb zelf geen auto, het grootste deel van mijn leven heb ik me op 2 wielen verplaatst
Ik vind dit wel een interessant onderwerp.
Maar als ik je goed begrijp, dan zeg je dus dat dat lanes en turns gedoe vooral belangrijk is op zoiets als dit plaatje. Dat ligt bijna voor mijn deur, dus dat maar even als voorbeeld
http://www.dvdhoven.nl/Afbeeldingen/DeKnoop.jpg
Hier ligt voor een deel wel de lanes=x tag op een aantal banen, maar verder niks, geen destination, geen turn, etc.
Vooral op de Holterweg zie ik auto’s wel eens de mist in gaan. Als je naar de N348 wilt, richting het noorden, moet je uiterst rechts blijven en dat gaat nog wel eens mis. Leuk gezicht om dat te zien, al zullen de bestuurders dat wat minder leuk vinden.
Dit is de Knoop in Deventer Colmschate; de Siemelinksweg is een deel van de N348, die zuidwaarts op de A1 aantakt.
Deze knoop is in OSM te ingewikkeld ingetekend, zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Editing_Standards_and_Conventions#Divided_highways