@1gorok - напишить теж саме в коментарі до набору правок, або в повідомлені користувачу на http://www.openstreetmap.org/message/new/{{user_name}}. Він(вона) можуть і не здогадуватись про те що їх дії обговорюють на форумі.
Так, я написав і туди і туди. І запросив долучитися до форуму також.
Дякую.
Вирішив проблему
можна користуватись whodidit http://simon04.dev.openstreetmap.org/whodidit/
і в фільтрах зазначити інвертованого себе (!KKS) і показуватимуться правки тільки чужі.
Корисний метод коли це суто “ваш” район і ви за нього переживаєте
Дякую. Класна штука. Спробую наступного разу.
По поводу whodidit:
Хорошая вещь, но полностью ему доверять не советую:
Некоторые правки он пропускает + изменения отношений через него не отследить.
Ще тут дуже детально розписано, як відсліджувати через RSS, налаштування інструменту і т.д. Я користуюся, дуже зручно, рекомендую: Отслеживание правок на определенной территории и исправление ошибочных изменений
Поясніть будь-ласка чому на деяких рендерах вибірково зникають зелені зоні?
Наприклад довкола Франківська:
https://mc.bbbike.org/mc/?lon=24.69012&lat=48.92408&zoom=12&num=2&mt0=mapnik&mt1=maptoolkit-topo
Можливо, незамкнутий мультиполігон?
Просто правий рендер показує старі дані, невідомо якої давності (можливо жовтень 2014, якщо вірити https://tile4.maptoolkit.net/terrain/17/74531/45057.png/status)).
Це добре видно по будинкам в самому місті https://mc.bbbike.org/mc/?lon=24.69012&lat=48.92408&zoom=12&num=2&mt0=mapnik&mt1=maptoolkit-topo
Дивний якийсь рендер. Я вже тайтл оновлював і статус тайтла змінився, але тайтл все одно старий.
В будь-якому випадку я переживав не за конкретний рендер, а за те що зелені зони можуть бути неправильно замаплені.
І ще питання: можливо, варто замінити подібні мультиполігони на більші, в даному випадку один на весь Чорний ліс. Чи є якісь обмеження?
Налітай
Bing оновив свій супутник, також додався прекрасний DigitalGlobe Standard Imagery
Знімки, звісно, трохи зміщені, тому я додав зміщення для обох знімків в imagery_offset_db для JOSM, вирівнювання по університету нафти і газу.
Рекомендую в першу чергу DigitalGlobe, він і чіткіший, і трохи новіший, і знятий майже під прямим кутом зверху (менше треба паритися зсувом будинків)
Ой, по Франику може й нормальні знімки, але в районах якість стала значно гіршою! Дуже багато хмарних місць. Загалом стало гірше по тих місцях що я мапив. Але тішить, що зможу Долину замапити, там покращенння.
Я правильно розумію, що цю адресну схему можна легально використовувати в OSM, наприклад, створити TMS-шар і додавати адреси?