Можна спробувати такий трюк: замість точки додавати невеличкий безіменний відрізок, який перетинає межу між НП і не входить до жодного із адресних зв’язків. До нього з обох боків приєднати відповідні відрізки вулиць з сусідніх НП.
Я теж вважаю, що так не треба…
Краще знаходити та вирішувати розумні та відповідні алгоритми конверторів та валідаторів… Адже їм працювати і надалі!!!
А “костилі” далеко не зайдуть, бо не мають “перспектив”…
…
Павлу, для валідатора, можливо є сенс зробити перевірку приналежності до іншого НП… Але це, звичайно, не так швидкоробиться…
Натрапив на Overpass Turbo і згадав про ідею валідатора дубльованих POI. Поки що зробив такий скрипт http://overpass-turbo.eu/s/2B3. Він шукає точки amenity=fuel, біля яких є полігон з таким самим тегом. Як користуватися:
переходимо за посиланням
на мапі праворуч знаходимо район, у якому будемо шукати дубльовані заправки
Слово “АЗС” в названии автозаправки не несёт никакой дополнительной информации. Поэтому его не должно быть в теге name. Для нахождения таких заправок сделал скрипт http://overpass-turbo.eu/s/2EQ. Он проверяет всю Украину, работает 4 - 5 минут. Кстати, он находит не только точки, но и лини и отношения. Они не отображаются на карте, только во вкладке “Данные” в верхнем правом углу.
Если хотите проверять не всю Украину, а только видимую на карте справа площадь, нужно заменить каждый заменить на <bbox-query {{bbox}} />.
Ситуация: территория школы с двух сторон огорожена забором.
Забор обозначен линией barrier=fence, две другие стороны - линией без тегов. Обе линии входят в отношение type=multipolygon с ролями outer.
Такие случаи тоже считаются ошибкой?
Оновив перше повідомлення і продублюю тут інформацію про те, які валідатори було додано протягом 2014 року, адже не всі вони афішувалися окремим повідомленням:
Павло, а чому на сторінці http://www.pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/street.comparison.html відсутні вулиці Донецька?
Дякую за валідатор поверхів комунальних будівель Київа.
Але хотілося б мати можливість -підтверджувати- актуальну кількість поверхів будівлі, яку подказує зддоровий глузд, у випадку, коли вона не збігається з даними http://www.municipal.kiev.ua/ , тобто робити виключення для валідатора.
Вулиці Донецька зникли через те, що я їх випадково видалив. Повернув назад.
Надішліть запит на редагування файлів у https://www.dropbox.com/sh/qaguvl86fb1e54y/AAB8iYDfwMLB1IaOkAphV3lCa, щоб виправляти помилки, або пришліть свою електронну адресу по осм-пошті.
Доречі, там де дані висотності не співпадають, при детальному розгляді виявляється, що в OSM-даних вказано неправильний номер будинку.