Було б добре.
також напишу як osmosis’ом витягнути вулиці, що не включені в жоден звязок
будете собі скачувати дамп України, вирізати Харків, відкривати знайдені osmosis’ом вулиці в JOSM і
- виправляти назву вулиць і додавати у звязки вручну(якщо назва вулиці була невірна), видаляти старий вуличний звязок(створений до імпорту) або новий будинковий(створений імпортом)
- створювати звязок вручну(якщо не було будинків)
Молодці, хлопці! Сподіваюсь, що Харків стане взірцем для всіх інших учасників ОСМ! Якщо стане потреба в якісь роботі, яку треба буде зробити вручну — готовий допомогти, за наявності вільного часу.
под влиянием DWG завел страничку проекта, и добавил нас в общий список массовых правок
и http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Import/Catalogue#Ongoing_Imports.2C_Semi-Automated
dima_ua, а как вы согласовываете импортируемые домики с уже имеющимися?
А то домик моей бабушки вдруг стал №123 вместо реального №123А (дома №123 без буквы реально не существует), детский садик “Жемчужинка” на Социалистической и магазинчик “Покет-маркет” рядом с ним теперь “двойные”.
Сегодня наткнулся на такую новость: после присоединения Кулиничей и прочих пригородных посёлков к Харькову в этих посёлках будут переименованы улицы, названия которых совпадают с уже имеющимися в Харькове.
http://stroyobzor.ua/news/79492
Потрібно передивитися наступні пари зв’язків вулиць Харкова, є підозри, що їх потрібно об’єднати(один видалити)
"50-річчя ВЛКСМ проспект";" 1544670 2390892"
"50-річчя СРСР проспект";" 1570082 2390893"
"Астрономічна вулиця";" 1714705 2391018"
"Багратіона вулиця";" 1983033 2391026"
"Бакуліна вулиця";" 1558487 2391044"
"Благодатна вулиця";" 1544673 2391090"
"Велозаводська вулиця";" 1544669 2391181"
"Горянська вулиця";" 1345003 2391328"
"Державінська вулиця";" 2050753 2391404"
"Єлізарова вулиця";" 1578856 2390902"
"Жуковського проспект";" 1714709 2391515"
"Камська вулиця";" 1744554 2391595"
"Кірова вулиця";" 2050787 2391833"
"Клочківська вулиця";" 1419947 2391660"
"Комсомольське шосе";" 1768600 2391696"
"Косіора проспект";" 1613137 2391731"
"Котлова вулиця";" 1722963 2391739"
"Краснодарська вулиця";" 1544675 2391756"
"Леніна проспект";" 1558381 2391859"
"Ленінградська вулиця";" 2276836 2391860"
"Лісопаркова вулиця";" 1491140 2391911"
"Луї Пастера вулиця";" 1263173 2391897"
"Матюшенка вулиця";" 1999039 2391945"
"Механізаторська вулиця";" 2206207 2391959"
"Миру вулиця";" 1714658 2391969"
"Молодої Гвардії вулиця";" 1714659 2391982"
"Московський проспект";" 1295889 2391993"
"Муранова вулиця";" 1768602 2392002"
"Наріманова вулиця";" 1744566 2392042"
"Новгородська вулиця";" 1722204 2392075"
"Одеська вулиця";" 2189261 2392142"
"Олексіївська вулиця";" 2310546 2392149"
"Паризької Комуни вулиця";" 1345749 2392201"
"Пермська вулиця";" 1642467 2392221"
"Підлісна вулиця";" 1288374 2392357"
"Пожарського вулиця";" 2082607 2392267"
"Полтавський Шлях вулиця";" 1768604 2392273"
"Тобольська вулиця";" 1853031 2392688"
"Тракторобудівників проспект";" 1386634 2392703"
"Франтішека Крала вулиця";" 1764667 2392775"
"Фрунзе проспект";" 1714661 2392781"
"Халтуріна вулиця";" 1740894 2392792"
"Чередниченківський провулок";" 2269514 2392867"
"Чкалова вулиця";" 1491142 2392888"
"Щербакова вулиця";" 2053498 2392947"
Я взяв релейшн 2392357, добавив туди веї та два будиночки з 1288374. Потім 1288374 видалив.
http://ra.osmsurround.org/analyzeMap?relationId=1288374 http://ra.osmsurround.org/analyzeMap?relationId=2392357
Виправлено. Члени 2269514 перенесені до 2392867. А релейшн 2269514 видалено.
Видалено дубль Єлізарова, 15 (там тепер не приватний будиночок, а лікарня для імпотентів). Кількість поверхів уточню пізніше. Там 3 або 4. Але вже ніяк не один.
Виправлено. Члени 1578856 перенесені до 2390902. Релейшн 1578856 видалено.
Виправлено. Релейшн 2276836 видалено. Його члени перенесено до 2391860.
АХТУНГ! В релейшені 2391860 чомусь прописано два будинки №26 по вул. Ленінградській.
Виправлено. Релейшн 1768600 видалено. Його члени перенесено до 2391696
Виправлено. Релейшн 1722963 видалено. Його члени перенесено до 2391739
Виправлено. Релейшн 1768602 видалено. Його члени перенесено до 2392002
До речі, хіба міст через залізну дорогу теж вважається вулицею Муранова? Хто знає напевно?
Виправлено. Релейшн 1744566 видалено. Його члени перенесено до 2392042
До речі, шо там з провулком Каляєва? Шось не бачу релейшена цього провулку. А у видаленому релейшені 1744566 будинок 1а, де в addr:street написано “Калєява провулок”.
Виправлено. Релейшн 1642467 видалено. Його члени перенесено до 2392221
Виправлено. Релейшн 1768604 видалено. Його члени перенесено до 2392273
Видалено дубль “Полтавський Шлях, 124” (Озерянська церква)
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=44279
Харків розростається:)
В додатку до прийнятої постанови Верховної Ради є новий кордон(картинка досить таки поганої якості), якщо у когось є бажання - виправляйте в OSM-даних.
Вот подпишут - тогда и будем править.
Тут для начала надо бы с импортом от dima_ua окончательно разобраться. Там местами дубли зданий и проблемы с релейшенами улиц А кое-где даже нет отрезков улиц, к которым надо дома привязывать.
Кстати, кто-то обещал ещё и улицы в добавляемых локациях переименовать, чтобы дублей не было.
Дима вернётся 12-го числа, тогда подолжим импорт, уже не частного сектора, а высоток. Затем я опубликую пирог и улицы с официальными названиями. Если же ктол-то хочет получить доступ к дампу с улицами раньше, пишите, но пирога пока нет.
Може краще не пиріг, а вигрузити список звязків назви яких відсутні в офіційному переліку урбанонімів?
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=266140#p266140
Аналогічно вигрузити список доріг назви яких відсутні в офіційному переліку урбанонімів
Коли все виправиться вигрузити список вулиць яких немає в осм і внести їх підглядаючи в дані Спаэро+
А сейчас уже можно что-то править? Или лучше подождать окончания импорта?
Можно, без проблем. Будут дополнительные улицы и дома, теперешние районы с частным сектором выгружены. И таки да, он мог дубли все не заметить.
Ок. Тогда буду править. А ничего если я буду менять названия веев улиц и релейшенов? А то вот надо Лагерну вулицю змінити на Таборову вулицю (бо у офіційному переліку вона так і зветься. Та й табличка на паркані відповідна вже висить).
Ок. Тогда буду править. А ничего если я буду менять названия веев улиц и релейшенов? А то вот надо Лагерну вулицю змінити на Таборову вулицю (бо у офіційному переліку вона так і зветься. Та й табличка на паркані відповідна вже висить).
Назви на рілейшенах від dima_ua неточні.
Ось, виклав дамп вулиць Харкова, порівнюйте, використовуйте. Говорю зразу, дані про oneway там неправильні.
Потрібно передивитися наступні пари зв’язків вулиць Харкова, є підозри, що їх потрібно об’єднати(один видалити)
Зроблено.
доповнив зв’язки вулиць Харкова дорогами: http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/13041767
видалив дублі зв’язків вулиць Харкова: http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/13041928
ось список зв’язків які залишилися без доріг: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmsJIQmHNbvTdG0yTFpZNjNfdUFDMG5UeFhuOWNjb2c#gid=0
Ого! Оце попрацювали!