Не знаю таких
Я могу только потихоньку обрисовывать космоснимки Бинга, сидя дома за компом. Уже порисовал кусочек Краснокутска.
Но, наверное, сотрудникам парка нужнее карта не города, а самого парка? Если честно, я с трудом представляю, где он находится. Я вижу леса на юго-востоке от Краснокутска. Это оно?
А на северо-востоке от Краснокутска тогда что?
Кстати, ещё у меня возникла такая мысль:
если местный народ захочет расставить на домиках адреса, то использование openstreetbugs может быть неудобным. Там легко можно сарай с домиком перепутать. Или пропустить домик, который скрыт за деревьями. Может, лучше сделать для них “карту” для “Ози Эксплорер” в виде привязанных снимков Бинга?
если дом задан мультиполигоном, а теги building=yes, и др. указаны только в тегах самого мультиполигона, а не на внешнем контуре, то такой дом в mp не появляется.
почему-то GPSmapEdit 1.1.75.2 не даёт редактировать адреса (поля адреса в свойствах объекта серые).
проблемы с деревнями-однофамильцами остались (кроме тех, у кого прописан addr:district). Попробую обновить конвертер.
Я конвертировал последними версиями osm2mp - такие здания в файл попадают.
Глянул Харьковскую область - все сёла Андріївка (в количестве 8) видны отдельно. Использовал версию, где регион для адреса берётся из соответствующих полигонов области/района.
Та можна… Я тоді позначав мультиполігонами кілька шкіл, що складаються з окремих частин (building:part=yes), то за інерцією і цю мультиполігоном оформив.
В Навітелі в пошуку - Андріївки лише дві (одна в Балаклійському, одна в Близнюківському районах). Можливо, тому, що лише з ними зв’язані якісь POI (в першій - залізнична зупинка Шебелинка, друга - має полігон і є town’ом). Хоча може, це збіг (я не дуже знаюся на тонкощах роботи Навітелу)…
Щось в мене “лижі не їдуть”
Будиночки-мультиполігони з’явилися, але автоматичної прив’язки населених пунктів до районів та області немає.
Я вже й іншу версію ActivePerl поставив, і заново качав osm2mp, і пробував різні параметри налаштувань - ну ніяк!
Результат:
У адресному пошуку є країна “Україна”, в якій є регіони KHR, KHR Балаклійський район, KHR Золочівський район і т.д.
Але у свої райони потрапляють лише ті населені пункти, де прописано addr:district
Я пробував не вказувати --defaultcountry=“UA” --defaultregion=“KHR” , але тоді у адресному пошуку взагалі відсутні країна та регіон.
А чому при виклику osm2mp не вказуєте ніякого конфіг-файлу (через –config=)? У мене це navitel-uk.cfg (модифікований navitel-ru.cfg), а в ньому ще прописано підключення інших:
Коли вказую --config=cfg\navitel-uk.cfg, воно лається, що не може знайти той файл.
Тоді я вказую повний шлях --config=c:\Perl\site\osm2mp\cfg\navitel-uk.cfg. Воно знаходить той файл, але вже лається на нестачу інших файлів.
Виявилося, що ті файли лежать у cfg-navitel та cfg-navitel\polish-mp
Я скопіював їх звідти до cfg та cfg\polish-mp
Воно вже не лається на нестачу файлів, але все одно не хоче прив’язувати населені пункти до районів згідно з межами
Бінго! Вона працює! Вона - це прив’язка н.п. до районів та області. Достатньо було вказати осмозісу при обрізанні completeWays=yes
Однак, GPSmapEdit ще чомусь лається на 90 “дублів” населених пунктів. І кудись поділися межі районів. І чомусь межа області все одно неповна.
UPD: дивно. Після того як я закрив та знову відкрив mp-файл у GPSmapEdit, кордони районів та їхні назви з’явилися. Однак деякі межі районів все одно незамкнені. Цікаво, а як льошин конвертер прив’язував населені пункти до незамкнених полігонів районів?
Я вказую ще й completeRelations=yes. В mp-файлі після конвертації “чужих” доріг (що заходять на територію інших областей) начебто нема, певно, osm2mp акуратно обрізає їх по полігону з параметра bpoly. Однак треба глянути, як будуть прокладатись міжобласні маршрути.
За підказкою dudka в темі конвертера буду пробувати pbftoosm для вирізки регіонів…
А на сьогодні я вже виклав карту Харківської області для Навітела. http://www.dimonster.w.pw//
Чомусь при дефолтній бітності 24 на нульовому шарі mp-файла (Level0=24) будиночки стають кривими. Збільшив до 26 біт. Але через це розмір файла карти збільшився.
Ну, я теж спробую completeRelations=yes. Побачимо… не допомогло. Кордон області все одно поламаний.