тут все треба дивитись по місцю, іноді в О- треба писати track. Але зазвичай в С- то Unclassified, бо районні центри з посленнями з’єднує О- дорога.
Зависит от области.
В Донецкой области, например, сёла соединяются с районными центрами С-дорогами. А дорог класса О у нас очень мало.
Ось один з тих прикладів з якими я стикнувся. Ось ця дорога С091110 проходить через населені пункти. Частина дороги, з Брошнів-Осади в центр села Брошнів була і залишається без змін tertiary. Решта була Unclasified. В межах населених пунктів, unclasified перевів в residential. А тепер вирішив нанести маркування доріг, згідно https://docs.google.com/document/d/1SMD5bxP-eVvlv2WGUUksbddoaOEGcQJHLZHd9gBHyME/pub і http://www.if.ukravtodor.gov.ua/uploads/filestodownload/kartadorig.jpg тому й виникли запитання. Як повинно бути правильно?
В Житомирській все також не однозначно, ось наприклад О061620 https://goo.gl/maps/kFzFnaFEdtC2 , повністю грунтовка посипана відсівом. Але О-
А ось C-061603 https://goo.gl/maps/1uYgmJCm8q42 - асфальт нормальний
Это нормально.
Бюрократические буквы - это некий сферический конь в вакууме. Мало того, что чиновника в разных местах понимают их по-своему, но и это еще что-то типа протокола о намерениях. Как оно было б, если в бюджете были б деньги.
А в реальности всё вовсе не так и мапить-то надо бы реальность.
Може й так, мапити треба реальність. Але це неправильно, мапити за якістю покриття. Адже у нас в країні є такі асфальтовані національні дороги, які гірші за якістю ніж “грунтовка посипана відсівом” Так само, як деякі мапери в населених пунктах вулиці з поганим покриттям наносять як track.
Якщо навігатори враховують якість покриття в побудові маршруту, тоді вказувати це, а не зменшувати класифікацію дороги на власний розсуд, бо там незадовільне покриття…
Не, я к тому, что не только реальное покрытие, даже реальную “важность” дороги из буквы вынуть не всегда можно правильно.
Дорога когда-нибудь или когда-то будет обладать соответствующим статусом , но в натуре и близко не обладает, да и потом, критерии у чиновников не совпадают с критериями ОСМ.
Посему вообще смотреть на буквы в ref вредно. Только ориетировочно реальный статус можно предсказать.
1gorok, підтримую але мапити треба не сліпо по документам. А по “накату” так би повити. В північних районах Житомирщини майже всі дороги - відсів, але вони не менш “ходові”. Але якщо якийсь дурень з житомироблавтодору вважає що ЦЕ
дорого О- класу, то мапити бездумно(ака по документам) не варто.
Будь ласка, ніколи не позначайте клас дороги якістю ії покгиття, для якості є теґи surface= та smuthness.
Наразі >=50% сільських. доріг позначено ‘track’ із особистих вподобань під мапнік, але ними постійно їздять люди у власних потребажхх, певно навігатори з такими БД їм не треба)). Отже - кому це треба - коричневі штрихи в мапніку та пусто в навігаторфі??.. В вікі написано - дорога до кожного нп має клас tertiary…
перечитайте ще раз. Тицяти на дорогу tertiary по якій і не кожна Нива проїде я не буду. І чесно то “руки повідкручував би за таке”.
Подивіться зверху фотку, ну яка вона нафіг О-
В вікі написано - дорога до кожного нп має клас tertiary…
де таке написано? не треба читати вікі по діагоналі.
ОСМ чи не єдина з всіх мапперських платформ де чітко інуїтивно ясно що куди мапити.
До ходовогог НП - tertiary (то воно й по факту видно і з супутника), а до неходового - unclassified.
Тицяти на дорогу tertiary по якій і не кожна Нива проїде я не буду
Цю штуку теж би треком позначили?
не цікавлюсь запоребріччям
Сегодня мне с Укравтодора дали свежий список областных и районных дорог. Последняя перепись у них была за станом на 22.04.2014
Тут http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96_%D1%88%D0%BB%D1%8F%D1%85%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 половина дорог обозначена 2013 годом.
Куда выложить список?
И хоть у них в документе дороги обозначаются слитно (без тире или пробела), ответ на вопрос как же правильно такой:
- Індекс доріг, як не дивно в декількох регіонах різниться, тому правильно буде привязуватися до існуючих індексів по кожній області, як визначено у інформаціях
ex.ua ?
Цікаво було б подивитись.
Виходить що автодор переписує “в лайв режимі” а облради раз в три роки то затверджують?
по 16 стовпцю ясно що це все зібрано під “одним дахом” дані всі на 2013й рік. Те що й в вікі. Я правда подивився по Жт.області все на своїх місцях.