Cieszę się, że powstają takie fajne rzeczy także poza Warszawą.
Szkoda tylko że swoja pracę widać w różny sposób na obu mapach :(. Na jednej widac parking przy Zusie na drugiej nie, na jednaj budynek stoi zajefajnie - prawie jak w realu - na drugiej nie wiesz jak to ugryźć bo część budynku zamiast jednopiętrowa jest wysokości 3 kondygnacji :(. Powoli powoli się to ogarnia :(.
Tak się zacząłem zastanawiać, że w S3DB dotyczy budynków, a tymczasem są też inne struktury 3D otagowane inaczej, np. pomniki. Co z tą prowizorką?
Są też np. mosty i schody. Ludzie tagują pod renderer bo inaczej nie widać tego w F4. Sam jednak wiesz jak trudno jest w masie ludzi przepchnąć uzupełnienie czegoś…
Spokojnie, Marku =} , nie chodzi mi o żadne sianie paniki moralnej, tylko o zastanowienie co zacząć z tym robić na dłuższą metę. Sam też korzystam z tych skrótów, bo nic lepszego nie przychodzi mi do głowy, ale przyszedł moment, kiedy chciałbym to powoli prostować, a w szkicach S3DB ani F3DB nie rzuciło mi się w oczy nic, co by mi sugerowało jak zacząć to robić porządnie.
Może wystarczy używać :part=?
Dawno nie było o 3D - Mapbox napisał poradnik i pokazał przykłady (można sobie pozwiedzać fragment Waszyngtonu):
W JOSM brakuje funkcji oblewania kilku części budynku w jeden budynek