Nie wiem czy ten budynek ma poprawny adres…? http://www.openstreetmap.org/way/60678846
Teraz adres jest Młyńska 8. Ale w tym budynku jest biuro InPost i na strone InPostu adres tego budynku Młyńska Boczna 8.
Też na to patrzyłem, ale self service to raczej, że sobie sam wkładasz do pralki (popularne na filmach amerykańskich), a tu mamy coś, co działa jak terminal z półkami Inpostu.
Dotarłem z mapowaniem w okolice Soliny. Poprawiłem tereny z północnej strony jeziora w związku z czym zwiększyła się ilość węzłów w jeziorze do niemalże 2000. Próbowałem wyodrębnić od niego mniejsze obszary by tej ilości nie przekroczyć ze względu na znane problemy z wyświetlaniem powyżej tej ilości punktów niemniej coś średnio mnie to idzie. Gdyby ktoś się czuł na siłach i wydzielił Fiord Nelsona czy Zatokę Drewnianą czy jeszcze jakoś sprytnie to podzielił bym mógł kontynuować poprawki w rejonie będzie dźwięczny
Dodałem (jestem nowy) szlak o nazwie Historyczny Szlak Rowerowy Miasta i Gminy Buk, drogę (ślepą odnogę od ul. Kwiatowej w Niepruszewie w kierunku jeziora) i ścieżkę nad jeziorem Niepruszewskim od dodanej ulicy w kierunku południowym. Czy ktoś mógłby zerknąć wprawnym okiem, czy popełniłem jakiś błąd? Dodałem te elementy jakiś czas temu, a nie ma ich jeszcze na mapie www. Jaki może być powód?
Chodzi o drokę krajową nr 80 przebiegającą przez Bydgoszcz. Od 1 stycznia biegnie ona innymi ulicami (tj. Kamienną, Artylerysją, Pileckiego). Zmieniałem… i przy okazji jednego z zapisów usunąłem ta relację Moja wina… nie dokładnie czytałem komunikaty…
Pomoże ktoś?
We Władysławowie wprowadzone dawno temu przez użytkownika rosomak adresy (kto ma wiedzieć ten wie jak on to robił ) trochę się rozmijają z prawdą (np. http://www.openstreetmap.org/note/494325)). Proszę o import z e-mapy, w razie konfliktu z jego twórczością danie importowi priorytetu.
We wsi Stara Przysieka Druga http://www.openstreetmap.org/#map=16/52.0261/16.6250 punkty adresowe zawierają zarówno: addr:city jak i addr:place. Jest jakiś szybki sposób na eliminację zbędnego tagu? Czy jednak trzeba usuwać punkt po punkcie?
EDIT:
Teraz zerknąłem jeszcze do Parska i jest to samo. Zapewne tak będzie w całej gminie.