Мабуть надто довгий текст не поміщається.
Доречі тегування “ref=Т-14-16;О-14-05-05” невірне. Колись вирішили в таких випадках писати номер тільки “старшої” дороги, в даному випадку ref=Т-14-16
Це валідатор wowik’а, який відображає деяку інформацію щодо маршрутів.
Якщо подивитися на Н-17 то можна побачити, що офіційна довжина 130.5км, а сумарна довжина OSM-ліній 132.8км, що більш-менш в межах похибки.
Якщо подивитися на Н-18 то можна побачити, що офіційна довжина 106.9км(при цьому в distance записано 106.8), а сумарна довжина OSM-ліній 104.9км, що теж більш-менш в межах похибки.
Також є кілька помилок: наприклад, одна лінія Н-08 не включена в звязок. Її треба або включити в звязок, або видалити з неї тег ref=Н-08. Аналогічно Н-10 і Н-22.
Також там видно для яких маршрутів суттєва різниця між офіційною довжиною і підрахованою. Очевидно Н-08 не потрібно було проводити через все Запоріжжя, а Н-02 не потрібно проводити в центр Львова, а Н-03 не потрібно проводити в центр Житомира і вести по лініям М-19 поблизу Чернівців.
В финальном варианте, как я понял, они под воздействием отзывов вернулись к официальной транслитерации. На фотке у меня нечто среднее между их ноябрьской альфой и январской бетой.
Минут пять рассматривал схему и не придумал, что ещё можно туда добавить. Очень нравится штука.