Вариант.
Ставишь точку рядом с линией. Выделяешь точку и линию (если рядом с линией точка только одна, линию можно не выделять). Жмешь либо N, либо J. В первом случае точка подтягивается к линии, во втором линия проходит через точку. В обоих случаях точка включена в линию.
Або “галя така балувана”, або я щось таки не розумію. Всерівно ж треба спочтаку створити точку, а простим кліканням точки створюються тільки в режимі креслення лінії. Якщо треба купа точок по кліку які не є в лінії - то треба купу разів повторювати -.
В JOSM бачу є багато чого корисного, плюс підлаштувати під себе можна майже все, але такі от “недопрацьовки” в базових речах якось трошки відлякують в сторону вже звичного ID
Використовую повільний інтернет, редагуючи мапу в JOSM, і тайли з супутниковим зображенням довго підвантажуються в кеш. Як можна наперед завантажити певну ділянку з потрібним зумом, щоб потім спокійно і швидко обводити контури об’єктів?
Щоб нанести дані вздовж записаного вами треку, завантажте його в JOSM (Файл - Відкрити…); на панелі шарів клацніть правою кнопкою миші на шарі із завантаженим GPS-треком; в контекстному меню оберіть “завантаити фонові знімки вздовж треку в кеш”; та працюйте!
Можна свої 5копійок вставлю?
Я от розумію що відкритий проект OSM потребує відкритих джерел інформації, але для прикладу як відрізнити source=google від source=knowladge чи source=survey
@KKS
це вже не по темі, але… чи вам не зустрічались “закладки” в інших мапах? вулиці яких немає насправді, неправильно пронумеровані будинки й т.і.
дані, що вносяться в ОСМ повинні бути перевіряємими, тобто, будь-хто інший на місцевості повинен побачити те що, ви внесли на мапу, а не перемалювали з інших мап (можливо з помилками)